Hera İş Makineleri | Linden Comansa , Alba Kule Vinçleri Kiralama – Hera İş Makineleri | Linden Comansa , Alba Kule Vinçleri

LC-5211, kule vinç yapımında dünya liderlerinden Linden-Comansa’nın ürettiği bir kule vinçtir. Bu maksimum 5 tona kadar kaldırma kapasitesi vardır. Maksimum bom uzunluğu 52.5m’dir.

Vincin bom ucunda taşıma kapasitesi 1.1 tondur.  Vinçin maksimum serbest boy kanca altı yüksekliği 42 Mt.

LC-5211 çok yönlüdür ve ankraj veya şasi kullanılıp kullanılmamasına bağlı olarak çoklu konfigürasyonlara sahiptir. Şase uzunluğuna ve yüksekliğine bağlı olarak farklı denge ağırlıkları kullanılır.

LC-5211, ayrıca yürüyüş takımı ile donatılmış ve 400 voltluk güç kapasitesi ile çalışır. Bu vincin çalışması, Flat-Top sisteminin sağladığı basitleştirilmiş bir kurulum, bu da askı halatlarındaki kurulum zorluğunu ortadan kaldırır ve doğrudan doğruya montaj edildikleri için bom bölümlerini önceden monte etmeye gerek yoktur. Bu vinç, hava şartlarının kısıtlı olduğu durumlarda bile ideal çalışma ortamı sağlayan kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu Flat-Top vinç, kolay montaj, demontaj ve nakliye avantajları nedeniyle sahibine birçok kolaylığı beraberinde getirmiştir. Comansa LC-5211 hakkında ek bilgi için lütfen ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Maximum Kaldırma Kapasitesi :    5 ton
Bom Ucu Kaldırma Kapasitesi : 1.1 ton
Maximum Bom Uzunluğu :52.5 mt

 

LC-5211, kule vinç üretiminde dünya liderlerinden olan Linden-Comansa’nın ürettiği bir vinçtir. Bu makinenin maksimum 5 tona kadar kaldırma kapasitesi olup, Bom uzunluğu 52.5 mt’ dir.

 

Maksimum Kaldırma Kapasitesi                 : 5 ton

Bom Ucu Kaldırma                                     : 1.1 ton

Maximum Bom Uzunluğu                          : 52.5 m

Kurulum                                                      : Ankraj, Şase ve Yürüyüş Takımlı

Speaking test www.firstessaywritinghelp.com interview tell me about your full name